Strefa Fitness

Modelowanie sylwetki nigdy nie było takie proste! Strefa Fitness to innowacyjne rozwiązanie, którego nie znajdziesz w siłowniach. Komfort ćwiczeń zapewnia szereg najnowocześniejszych urządzeń i sztab specjalistów, pod których okiem zrzucisz nadprogramowe kilogramy nawet 4-krotnie szybciej, niż podczas tradycyjnego treningu.

Roll Shaper

Odchudzanie przez masaż

Roll Shaper to prawdziwy pogromca cellulitu, który pokochały kobiety na całym świecie. Odprężający masaż, który doświadczysz, korzystając z urządzenia, nie tylko doda Ci energii, ale przede wszystkim pozwoli pożegnać się z zalegającym tłuszczem i wodą z powierzchni całego ciała. Pobudzony do wytwarzania płynów limfatycznych organizm, w mgnieniu oka pozbędzie się zalegających w nim toksyn. Wystarczy krótka sesja na rolce, żeby rozluźnić mięśnie i wygładzić skórę. Już po 5 masażach możesz zauważyć efekt działania urządzenia.

Roll Shaper

Swan Infra Shaper Classic

Swan Infra Shaper Classic

Terapia kolagenowa światłem podczerwonym

Łączy w sobie IV unikalne komponenty takie jak: eliptyk skrętny (uaktywniający wszystkie partie mięśni), kolagenową terapię światłem (regenerująca skórę), system ujemnej jonizacji powietrza oraz promieniowanie podczerwone (głęboka odbudowa włókien kolagenowych). Dzięki temu ćwiczeniu pozbędziemy się cellulitu, dogłębnie odżywimy skórę, wymodelujemy sylwetkę oraz podniesiemy wydolność organizmu.

Vacu Shaper Classic

Selektywne spalanie tkanki tłuszczowej

Urządzenie przeznaczone do selektywnego spalania tkanki tłuszczowej dolnych partii ciała bez utraty objętości biustu. Urządzenie kapsułowe usprawnia przepływ limfy, dzięki czemu szybciej oczyszczamy organizm z toksyn. W wyniku ćwiczeń na klasycznym Vacu, tkanka tłuszczowa spalana jest czterokrotnie szybciej niż podczas treningów na zwykłej bieżni.

Vacu Shaper Classic

Rower Poziomy

Rower Poziomy

Trening bez obciążenia pleców

Przeznaczony do wykonywania treningów cardio, interwałowych, wydolnościowych, a także wzmacniających. Jest świetną alternatywą dla klientek, które ze względu na zaawansowaną otyłość nie mogą wykonywać treningów na obudowanych stacjach treningowych (których maksymalne obciążenie wynosi 90 kg). Korzystanie z Body Speed skutecznie odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa i stawy kolanowe. Urządzenie doskonale sprawdza się także dla osób starszych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej, np. w wyniku kontuzji.

Bieżnia Treningowa

idealnie nadaje się do wykonywania treningu rozgrzewającego, tlenowego jak i interwałowego. Sprawdzony sposób dla kobiet chcących zwiększyć wytrzymałość fizyczną i wydolnościową, a także zgubić centymetry i kilogramy. W rezultacie uzyskamy odczuwalnie zwiększoną wydajność organizmu, pozbędziemy się nadmiaru kilogramów oraz zbudujemy a także wzmocnimy tkankę mięśniową.

Bieżnia Treningowa

Platforma wibracyjna

Platforma wibracyjna

dzięki wywoływaniu wibracji o różnej częstotliwości, dochodzi do skurczu mięśni podobnego do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych, jednak ze stukrotnie zwiększoną intensywnością. Skutkiem ćwiczeń na platformie wibracyjnej jest poprawienie napięcia i siły mięśni (w tym mięśni głębokich, często nieaktywnych podczas zwykłych ćwiczeń aerobowych) oraz wzmocnienie tkanki kostnej. W rezultacie wymodelujemy sylwetkę, zwiększymy dotlenienie krwi, wyszczuplimy ciało oraz zredukujemy cellulit.