Jesteśmy tu dla Ciebie!

Każda próba walki o wymarzoną sylwetkę kończy się fiaskiem? Pora to zmienić! Gwarantujemy, że z nami już nigdy nie wrócisz do punktu startowego. Motywujemy, doradzamy i wspólnie cieszymy się z efektów Twojej przemiany. Wejdź do kobiecego świata Studio Figura, gdzie z przyjemnością zrealizujesz swoją metamorfozę.

Studio Figura Częstochowa

Utworzyłyśmy specjalnie dla tych kobiet, które pragną w przytulnej i miłej atmosferze zadbać o swoje ciało. To miejsce jest dla kobiet zarówno starszych, jak i młodszych. Dla Pań, które są szczuplejsze i takich,które wciąż zmagają się ze zbędnymi kilogramami. Zależy nam, aby każda z naszych Klientek uzyskała kompleksową i fachową pomoc, dlatego w oparciu o kartę klienta (którą zakładamy przy pierwszej wizycie), tworzymy indywidualnie dopasowany plan dietetyczny. Przygotowujemy także indywidualny plan zabiegowo-treningowy oraz przy pomocy suplementów dostępnych w naszym gabinecie, pomagamy klientkom oczyścić organizm z toksyn.

Studio Figura Częstochowa

Jak działa nasz gabinet?

Jak działa nasz gabinet?

Różnorodność urządzeń oraz ustawień ich parametrów pozwala stworzyć niezliczoną ilość treningów dla każdej Pani z osobna. Nie ma jednej i sprawdzonej recepty dla wszystkich, ponieważ skuteczność diety i ćwiczeń jest uwarunkowana od wieku, płci, trybu życia, stanu zdrowia i przebytych chorób, grupy krwi….Można wymieniać w nieskończoność czynniki, które w bardzo skuteczny sposób potrafią oddziaływać na nasz wygląd. Również uświadamiamy kobiety, iż ‚skuteczne i szybkie’ wyklucza się wzajemnie, gdyż tylko odpowiednio zbilansowana dieta i rozłożone w czasie treningi pozwolą wprowadzić harmonię w organizmie i zachować zdrowy wygląd na długie lata.

Zobacz co osiągnęliśmy w naszym gabinecie!


To tylko część z naszych najlepszych rezultatów
Metamorfozy_Teresa
Metamorfozy_Paulina
Metamorfozy_Dorota_2017
Metamorfozy_Anna
Metamorfozy_Dorota
Metamorfozy_Ola
Metamorfozy_Aleksandra