Studio Figura Częstochowa


przy al. Armii Krajowej 68.

Utworzyłyśmy specjalnie dla tych kobiet, które pragną w przytulnej i miłej atmosferze zadbać o swoje ciało. To miejsce jest dla kobiet zarówno starszych, jak i młodszych.

Dla Pań, które są szczuplejsze i takich,które wciąż zmagają się ze zbędnymi kilogramami. Zależy nam, aby każda z naszych Klientek uzyskała kompleksową i fachową pomoc, dlatego w oparciu o kartę klienta (którą zakładamy przy pierwszej wizycie), tworzymy indywidualnie dopasowany plan dietetyczny.

Przygotowujemy także indywidualny plan zabiegowo-treningowy oraz przy pomocy suplementów dostępnych w naszym gabinecie, pomagamy klientkom oczyścić organizm z toksyn.

Poznaj nas!

Jak działa nasz gabinet?


Studio Figura jest wyjątkowym miejscem, gdzie wszystkie kroki, które podejmuje Klientka, są dostosowywane do jej potrzeb indywidualnie.

Różnorodność urządzeń oraz ustawień ich parametrów pozwala stworzyć niezliczoną ilość treningów dla każdej Pani z osobna. Nie ma jednej i sprawdzonej recepty dla wszystkich, ponieważ skuteczność diety i ćwiczeń jest uwarunkowana od wieku, płci, trybu życia, stanu zdrowia i przebytych chorób, grupy krwi….Można wymieniać w nieskończoność czynniki, które w bardzo skuteczny sposób potrafią oddziaływać na nasz wygląd.

Również uświadamiamy kobiety, iż ‚skuteczne i szybkie’ wyklucza się wzajemnie, gdyż tylko odpowiednio zbilansowana dieta i rozłożone w czasie treningi pozwolą wprowadzić harmonię w organizmie i zachować zdrowy wygląd na długie lata.

Zobacz co osiągnęliśmy w naszym gabinecie!


To tylko część z naszych najlepszych rezultatów

Metamorfozy_Teresa
Metamorfozy_Paulina
Metamorfozy_Dorota_2017
Metamorfozy_Anna
Metamorfozy_Dorota
Metamorfozy_Ola
Metamorfozy_Aleksandra