kosmetologia

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA


Zabiegi upiększające

Innowacyjne zabiegi kosmetologii estetycznej, zdecydowanie przyspieszą osiągnięcie wymarzonego efektu. Pomagamy każdej klientce, która chce zatroszczyć się o swój piękny wygląd i osiągnąć wymierne korzyści, w postaci redukcji tkanki tłuszczowej czy wygładzania zmarszczek.

Zabiegi antystarzeniowe, które możemy przeprowadzić zarówno na twarzy jak i całym ciele, poprawiają kondycję, jędrność oraz ogólny wygląd naszej figury. Ponadto, szeroka gama urządzeń pozwoli nam zredukować cellulit z najbardziej problematycznych partii, a także wygładzić wyraźne niedoskonałości skóry.

HIFU

HIFU


Lifting bez skalpela – niechirurgiczny lifting twarzy, wykorzystujący ultradźwięki, czyli bezpieczną falę akustyczną. Zaletą zabiegu jest to, że nie uszkadza zewnętrznej warstwy skóry. Dzięki temu nie ma konieczności rekonwalescencji i szybko można wrócić do swoich obowiązków. Miejsca zabiegowe to nie tylko twarz, ale również podbródek, okolice szyi i dekoltu oraz ciało. Modelowanie jest wyjątkowo precyzyjne, a odmłodzenie – spektakularne.

Beauty Shaper

Endermologia


Endomasaż – Zabieg drenażu podciśnieniowego, dodatkowo wzbogacony o laser biostymulujący IR, wzbogacony o Fale RF oraz odrębny zabieg liposukcji ultradźwiękowej.

Liposukcja-bs

Liposukcja


Zabieg polegający na działaniu zewnętrznego źródła ultradźwięków, które wywierają efekt mikromasażu na
tkankę tłuszczową, niszcząc nabłonek komórek tłuszczowych. Rozbite w ten sposób komórki tłuszczowe
transportowane są przez układ naczyniowy oraz limfatyczny do wątroby, a tam traktowane są tak samo jak
tłuszcz dostarczany organizmowi wraz z pożywieniem

Laser SHR

LASER SHR IPL


Technologia łącząca właściwości techniki laserowej oraz zalety pulsującego światła. Zabiegi z użyciem tej technologii polegają na naświetlaniu skóry światłem przy użyciu filtrów, które regulują emisję fal, dostosowując ich długość do potrzeb danego działania. Komfort zabiegu zapewnia innowacyjny system chłodzenia głowicy zabiegowej. Zakres działań przy użyciu Lasera SHR IPL zawiera: fotodepilacja, terapia przeciwtrądzikowa, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie oraz wyciszanie rumienia wokół naczynek.

Lipolaser

LIPOLASER


zapewnia bezwysiłkową utratę centymetrów. Urządzenie, które zupełnie bezpiecznie i bezboleśnie redukuje wielkość komórek tłuszczowych przy użyciu zimnego lasera diodowego. Zaletą tego urządzenia niewątpliwie jest to, że efekty widoczne są niemalże natychmiast, a z każdą kolejną sesją wzrastają. Dla uzyskania najlepszych rezultatów bezpośrednio po zabiegu Lipolasera wskazane jest pobudzenie układu limfatycznego lub metabolicznego. Pozwoli to usprawnić wydalanie produktów rozpadu tłuszczu z organizmu.

Multipolar RF

MULTIPOLAR


Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych energii stosowanych do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Wytworzone przez fale radiowe ciepło indukuje w tkance tłuszczowej proces selektywnej termolipolizy, który prowadzi do rozkładu trójglicerydów, zawartych w adipocytach, na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol.
Fale RF oddziałują zarówno na tkanki powierzchowne, jak i docierają do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych. Działają odmładzająco, stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie skóry.